Četvrtak, 25 Aprila, 2024

VIDEO Ronaldo vulgarnom gestom uzvratio Saudijcima na skandiranje “Messi, Messi”

Nogometaši Al-Nassra pobijedili su sinoć na gostovanju u 21. kolu saudijske Premier lige ekipu Al-Shababa rezultatom 3:2, a više nego o samoj utakmici pričalo se o potezu koji je portugalski as Cristiano Ronaldo napravio na samom kraju meča.

Naime, domaći navijači su tokom cijelog susreta provocirali Ronalda povicima “Messi, Messi”, a na kraju je Portugalac bio taj koji je zadovoljniji otišao kući.Cristiano je postigao i jedan od tri pogotka, dok se na društvenim mrežama pojavio snimak na kojem se vidi kako Ronaldo vulgarno gestikulira ka tribinama baš zbog tih povika.

Portugalac je ovim potezom izazvao domaće navijače da budu bučniji.Inače, Ronaldo je doveo Al-Nassr u vodstvo golom iz penala u 21. minuti, a na identičan način je Carrasco izjednačio u osmoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu je uslijedio show Talisce koji je postigao dva gola za goste, dok je još jedan gol za domaće zabio Carlos Junior.

Al-Nassr je drugi na tabeli Premier lige sa četiri boda manje u odnosu na Al-Hilal koji ima i utakmicu manje, dok je Al-Shabab na 11. poziciji.

DODAJ KOMENTAR:

Napomena: Poštovani, molimo Vas da se pridržavate pravila komentarisanja. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje ili bilo kakav drugi govor mržnje. Zadržavamo pravo obrisati takav komentar bez najave i objašnjenja.