20.1 C
Bihać
Srijeda, 5 Oktobra, 2022

Uživo / BiH – Grčka od 20 sati: Bh. rukometaši u Tuzli love čudo u borbi za Svjetsko prvenstvo

IZVORklix.ba

Rukometaši Bosne i Hercegovine u tuzlanskom Mejdanu igraju revanš utakmicu predbaraža za Svjetsko prvenstvo 2023. protiv selekcije Grčke u kojoj će loviti čudo i pobjedu od minimalno osam golova razlike, a tekstualni prijenos možete pratiti na portalu Klix.ba.

19:30 – Računica je jasna, za prolazak u baraž i dvomeč sa Crnom Gorom reprezentaciji Bosne i Hercegovine je potrebna pobjeda od osam golova razlike.

19:30 – U prvoj utakmici odigranoj u srijedu naši rukometaši su bili poraženi rezultatom 24:17. Dok su se u prvom poluvremenu izabranici Tonija Čoline solidno držali, u drugom poluvremenu je uslijedio veliki pad pa su na kraju doživjeli ubjedljiv poraz.

“Bili smo razočarani nakon prve utakmice. Ja i kapiten Burić pokušali smo dignuti moral kod momaka. Vjerujem da će oni pred punim Mejdanom dati sve od sebe i da će dokazati svoj kvalitet sebi, nama, ali i navijačima”, rekao je jučer Čolina u najavi utakmice.

19:30 – Poštovani čitatelji portala Klix.ba, dobro došli na tekstualni prijenos revanš utakmice predbaraža za Svjetsko prvenstvo 2023. između selekcija BiH i Grčke u kojoj će naš tim loviti čudo i pobjedu od minimalno osam golova razlike. Susret se igra u dvorani Mejdan u Tuzli s početkom u 20 sati.