Udruženje građana Mostarski Rođeni, zajedno sa zaposlenicima Fudbalskog kluba Velež, ovih dana intenzivno radi na uređenju stadiona Rođeni, kako bi sve bilo spremno za početak nove sezone.
Stubovi se farbaju, tribine čiste, a brojni drugi radovi doprinose tome da stadion dobije novi sjaj. Iz Veleža su zahvalili svima koji ulažu trud i vrijeme da domaći teren bude reprezentativan i ponos Mostara.
Istovremeno, firma GTR nastavlja s radovima na natkrivanju južne tribine, čime se realizira jedan od ključnih infrastrukturnih projekata kluba. Po završetku radova, stadion Rođeni će zasigurno biti među najmodernijim u Bosni i Hercegovini.
Klub novu sezonu otvara gostovanjem kod Sloge u Doboju, dok će u drugom kolu pred domaćom publikom ugostiti banjalučki Borac. Rođeni s optimizmom i velikom energijom ulaze u novu sezonu, s nadom da će stadion biti pravo utočište dobrih rezultata i navijačke strasti.