Ponedjeljak, 30 Septembra, 2024

Nezaustavljivi Cazinjanin Hamza Čataković dominira u turskom fudbalu!

spot_imgspot_img

Trenutno u toku je utakmica sedmog kola turske 1. lige, što je drugi rang tamošnjeg fudbala, između Erokspora i Pendikspora.

Na poluvremenu Erokspor vodi sa 2:0, a oba pogotka za ovaj tim postigao je Hamza Čataković.

Nekadašnji napadač Sarajeva je prvi pogodak postigao glavom u 14. minuti utakmice nakon asistencije Fayea.

Samo deset minuta kasnije ponovo je Čataković zatresao mrežu gostiju.

To je za Čatakovića bio treći pogodak u ovoj sezoni, a osim toga upisao je i jednu asistenciju za turski tim.

Podsjećamo, Čataković je u turskog drugoligaša stigao ovog ljeta.
Sarajevo je odlučilo prodati sjajnog napadača nakon što su u napad doveli Aldina Turkeša.

DODAJ KOMENTAR:

Napomena: Poštovani, molimo Vas da se pridržavate pravila komentarisanja. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje ili bilo kakav drugi govor mržnje. Zadržavamo pravo obrisati takav komentar bez najave i objašnjenja.