11.6 C
Bihać
Četvrtak, 5 Oktobra, 2023

Đorđe David izašao iz bolnice: Pobijedio koronu

IZVORAvaz.ba

Muzičar Đorđe David izašao je iz bolnice nakon borbe s koronavirusom, javili su mediji u Srbiji. On je 26. marta na svom Instagramu objavio rezultate testa čim je saznao da je pozitivan na koronu.

– Nažalost, potvrđeno mi je upravo da imam Covid-19. Ne kapiram, očajan sam – napisao je David na svom Instagram profilu, a nakon toga se uključio u “Dnevnik” televizije Prva.

– I to izgleda ovako… Upala pluća, stravično kašljanje, temperatura tu i tamo. Šta da vam kažem, definitivno danak neozbiljnosti. Vrtim film kako i šta… U svakom slučaju, teško da su se meni bolesti dešavale u životu, meni je prvi put da sam u bolnici. Što znači da neko ko je jake konstitucije i predobrog zdravlja, kada nekog zakači ovakva stvar… Onda mislim da bi svi ljudi trebalo da budu svjesni da to može da se desi svakome – govorio je Đorđe dok je bio u bolnici.

Dodaj komentar:

POVEZANI ČLANCI

Najnovije

58,466FansLike
8,496FollowersFollow
1,287SubscribersSubscribe