Subota, 13 Decembra, 2025

Stanija objavila provokativnu fotografiju, pa joj poručili: “Ne mogu da vjerujem s kim si bila, odron muški”

IZVORavaz.ba

Povodom svih dešavanja u Šimanovcima, Stanija se nije oglašavala, barem nije imala reakciju.

Asmin Durdžić, bivši dečko Stanije Dobrojević, pravi haos po “Eliti 9”, a proteklih nekoliko dana sve je šokirala vijest da su Alibaba i Aneli imali intimne odnose.

Iako su u početku to negirali, kasnije su priznali da se to dogodilo. Ipak, sada je Durdžić na nekoj vrsti klackalice između Aneli i Maje Marinković, drugarice njegove dosadašnje partnerice Stanije Dobrojević. Kako je zaludio žene u bijeloj kući sada se premišlja između njih dvije.

Povodom svih dešavanja u Šimanovcima, Stanija se nije oglašavala, barem nije imala reakciju.

Za to vrijeme, starleta je pokazala da ne pridaje značaj takvom ponašanju svog partnera, pa je objavljivala kako uživa ispijajući koktele u Majamiju.

Sada se oglasila svojim pratiocima, objavivši provokativnu fotku i poručivši jedno, za koje svi misle da je upućeno Asminu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stanija Dobrojević (@stanijadobrojevic)

– Da li ti nedostajem? Znam – napisala je Stanija.

Komentari su počeli da se nižu brzinom svjetlosti: “Džabe sve, vidi se tuga u očima i pored svega”, “Ne mogu da vjerujem s kim si bila, odron muški”, “Mi koji te godinama pratimo želimo da budeš sretna, jer zaslužuješ, glavu gore” piše u komentarima ispod Stanijine objave.

DODAJ KOMENTAR:

Napomena: Poštovani, molimo Vas da se pridržavate pravila komentarisanja. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje ili bilo kakav drugi govor mržnje. Zadržavamo pravo obrisati takav komentar bez najave i objašnjenja.
POVEZANI ČLANCI

NAJNOVIJE