Ponedjeljak, 27 Oktobra, 2025

Džejla Ramović i Adi Šoše kreću na zajedničku turneju po SAD-u: “Već smo spremni, samo čekamo proljeće”

IZVORklix.ba

Mlade bh. zvijezde Džejla Ramović i Adi Šoše naredne godine idu na američku turneju.

Vijest o tome na svom Instagram profilu podijelila je Džejla Ramović, koja se ovim putem zahvalila i Ibri i Nataši Šarić, menadžerima koji mnogim regionalnim muzičkim zvijezdama organizuju nastupe u Sjedinjenim Američkim Državama.

“S velikim zadovoljstvom mogu reći da se sljedeće godine vidimo na USA turneji! Adi Šoše i ja smo već spremni, sad samo čekamo proljeće. Jedva čekam da pjevamo zajedno. Uskoro više detalja”, napisala je Džejla u objavi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic)

Inače, Džejla i Adi trenutno su među najpopularnijim mladim pjevačima u regionu. Takmičili su se u muzičkom takmičenju “Zvezde Granda” iste sezone, kada je Džejla Ramović odnijela pobjedu. Oboje su nakon takmičenja stekli ogromnu popularnost.

Džejla je poznata po pjesmama kao što su: “Ruine”, “Kazamat”, “Bol”, “Rizik”, “Tajna veza”, “Sparta” i “Zime”.

Adi je zajedno s bh. tekstopiscem i kompozitorom Amilom Lojom obradio Džejlinu pjesmu “Potraži me” iz 2017. godine, a nakon toga je nastavio saradnju s Lojom i danas zajedno nastupaju. Neki od njegovih hitova su: “Najljepši cvijet”, “Lele”, “Nije lako biti ja”, “Šteta, zar ne”, “Od jeseni do proljeća” te brojni drugi.

DODAJ KOMENTAR:

Napomena: Poštovani, molimo Vas da se pridržavate pravila komentarisanja. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje ili bilo kakav drugi govor mržnje. Zadržavamo pravo obrisati takav komentar bez najave i objašnjenja.
POVEZANI ČLANCI

NAJNOVIJE