Na popularnom kupalištu Miostrah u Cazinu danas je održana revijalna manifestacija u okviru 51. Una regate, koju su obilježili atraktivni skokovi u rijeku Unu, ali i zaslužena pauza za ručak uz gostoprimstvo domaćina – Grada Cazina.
Uz odličnu atmosferu, prisutni su uživali u skakačkim akrobacijama i aplauzima koji su pratili svaku izvedbu s tornja iznad Une, a događaj je poslužio i kao kratki predah za učesnike regate i putnike posebnog turističkog voza “Una regata 51”.
Nacionalni park Una i Grad Cazin još jednom su pokazali koliko prirodna ljepota i lokalna zajednica mogu zajedno pružiti nezaboravno iskustvo posjetiocima iz cijele BiH i šire.
Nakon nezaboravnog popodneva u Miostrahama, karavana regate nastavlja put prema Bosanskoj Krupi, gdje ih večeras očekuje koncert popularne pjevačice Džejle Ramović.