Nedjelja, 6 Jula, 2025

Na hipodromu Mokreš u Cazinu održane konjičke trke

Na hipodromu Mokreš u Cazinu održane su konjičke trke sa četiri uzbudljive utrke i bogatim nagradnim fondom. Najveći uspjeh za Cazin donio je konj Mercurio, koji je u drugoj trci na 2000 metara osvojio prvo mjesto, a trenerski potpis nosi Samir Dupanović, dok je u sedlu bio Aleksandar Šašić, džokej koji je i u prvoj i trećoj trci zauzeo drugo mjesto vozeći za Konjički klub Cazin.

U Trećem derbiju BiH, na 2400 metara, slavio je Orval Dream, grlo iz Velike Kladuše, čime je Konjički klub Krajišnik upisao novu veliku pobjedu. Cazinski klub je na svim trkama pokazao kvalitet, osvojivši ukupno tri plasmana među prva tri mjesta.

DODAJ KOMENTAR:

Napomena: Poštovani, molimo Vas da se pridržavate pravila komentarisanja. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje ili bilo kakav drugi govor mržnje. Zadržavamo pravo obrisati takav komentar bez najave i objašnjenja.
POVEZANI ČLANCI

NAJNOVIJE