Jannik Sinner je nakon raskida s ruskom teniserkom Anom Kalinskajom pronašao novu ljubav i to ponovo je u pitanju Ruskinja.
Gazzetta dello Sport piše kako je svjetski broj jedan u tenisu “uhvaćen” u društvu nove djevojke Lare Leito koja je ranije bila u vezi s holivudskim glumcem Adrienom Brodyjem, inače dobitnikom dva Oscara.
Ova 31-godišnja manekenka je osvojila srce 24-godišnjeg Italijana tokom njegove tromjesečne suspenzije zbog doping slučaja.
Lara je viđena kako prati Jannika na treninzima u Monte Carlu, a nakon treninga Sinner je zagrlio svoju novu partnericu nakon čega su otišli na večeru u ekskluzivni restoran u Monegasque klubu.
lara non so chi tu sia ma sei una bona pic.twitter.com/87oM8d3XIH
— zowy (@zoe4tennis) April 29, 2025
Potom su otišli u njegov automobil, a Sinner je poljubio Laru na rastanku što su vidjeli brojni prisutni.
Inače, Lara je rođena u Rusiji, a najpoznatija je po svojoj manekenskoj karijeri. Sarađivala e s časopisima poput Voguea i L'Officiela, a prije nego li se počela baviti manekenstvom, radila je brojne druge stvari.
Pohađala je Univerzitet Berkeley u Kaliforniji gdje je diplomirala poslovnu administraciju, a često se pojavljivala na festivalu u Cannesu.