Petak, 18 Oktobra, 2024

Majstorija reprezentativca BiH: Postigao je spektakularan gol makazicama

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Stjepan Radeljić postigao je fantastičan gol za svoju Rijeku na gostovanju kod Lokomotive u 10. kolu HNL-a (1:1).

Igrao se 23. minut kada je Radeljić efektno pogodio. Nakon jednog centaršuta s desne strane lopta se odbila do Radeljića koji je makazicama majstorski zatresao mrežu Lokomotive.

Ovo mu je bio drugi gol na devet utakmica u elitnom rangu hrvatskog prvenstva ove sezone.

Međutim, nije dugo trajala radost Rijeke jer je samo tri minute kasnije Fran Karačić vratio stvari na početka. Poluvrijeme je u Zagrebu, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.