Utorak, 17 Septembra, 2024

Real kiksao na startu nove sezone, pobjedu im “ukrao” napadač sa Kosova

Fudbaleri Real Madrida kiksali su već u prvom kolu nove sezone u španskoj La Ligi.

Kraljevi su gostovali kod Mallorce i očekivalo se da će osvojiti puni plijen nakon što su tokom sedmice osvojili UEFA Superkup u Poljskoj, gdje su sa 2:0 savladali Atalantu. Međutim, večernji duel završen je bez pobjednika – 1:1.

Real je u vodstvo doveo Rodrygo u 13. minuti na asistenciju Vinicius Juniora. Bod Mallorci je golom u 53. minuti donio Vedat Muriqi, napadač sa Kosova.

Real je utakmicu završio s deset igrača jer je u sedmoj minuti nadoknade direktni crveni karton dobio Ferland Mendy (direktan start na zglob protivnika).

DODAJ KOMENTAR:

Napomena: Poštovani, molimo Vas da se pridržavate pravila komentarisanja. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje ili bilo kakav drugi govor mržnje. Zadržavamo pravo obrisati takav komentar bez najave i objašnjenja.